Papierníctvo a drogéria Ostatné

Ďalšie písacie potreby

Plniace pero Herlitz my.pen hrot M fialové/aqua

Bombičkové pero my.pen Color Blocking - hrot M z ušľachtilej ocele, ergonomický profil v mieste držania. Balenie v blistri. Farba fialová/aqua.

ks
Detail

Plniace pero Herlitz my.pen hrot M biele/čierne

Bombičkové pero my.pen - pre pravákov pokročilých, hrot M z ušľachtilej ocele, ergonomický profil v mieste držania. Balenie v blistri. Farba bielo/čierna.

ks
Detail

Plniace pero Herlitz my.pen hrot M aqua/fialové

Bombičkové pero my.pen - pre pravákov pokročilých, hrot M z ušľachtilej ocele, ergonomický profil v mieste držania. Balenie v blistri. Farba aqua/fialová.

ks
Detail

Plniace pero Herlitz my.pen hrot M zelené/modré

Bombičkové pero my.pen Color Blocking - pre pravákov pokročilých, hrot M z ušľachtilej ocele, ergonomický profil v mieste držania. Balenie v blistri. Farba svetlo zelená/modrá.

ks
Detail

Plniace pero Herlitz my.pen hrot M tyrkysové/zelené

Bombičkové pero my.pen - pre pravákov pokročilých, hrot M z ušľachtilej ocele, ergonomický profil v mieste držania. Balenie v blistri. Farba tyrkysová/zelená.

ks
Detail

Plniace pero Stola III strieborné v krabičke

Luxusné plniace pero Stola III balené v elegantnej krabičke. Telo z vysoko lakovaného hliníka v striebornej farbe a lakovanej mosadze s matnou úpravou. Farba strieborná čierna.

ks
Detail

Plniace pero Herlitz my.pen hrot M čierne/biele

Bombičkové pero my.pen - pre pravákov pokročilých, hrot M z ušľachtilej ocele, ergonomický profil v mieste držania. Balenie v blistri. Farba čierno/biela.

ks
Detail